Otázky a odpovede

Kedy postavíte posledných 10 ihrísk vo víťazných mestách?

Posledných 10 ihrísk začneme budovať už na jar 2021. Bezpečné a moderné hracie plochy s motívom Včielky Maji vyrastú v týchto lokalitách: Rožňava, Kolárovo, Košice – Nad Jazerom, Košice – Sídlisko Ťahanovce, Hnúšťa, Tisovec, Topoľčany, Šurany, Komárno, Dunajská Streda. Samozrejmosťou bude prísne dodržiavanie aktuálne platných hygienických opatrení s dôrazom na maximálnu bezpečnosť našich zamestnancoch, dodávateľov a obyvateľov víťazných miest.

Kedy budú prebiehať slávnostné otvorenia Žihadielok v roku 2021?

Ohľadom slávnostných otvorení nových Žihadielok a ich alternatív, ktoré pre vás v prípade pokračujúcej nepriaznivej situácie pripravujeme, vás budeme čoskoro informovať.

V koľkých mestách/mestských častiach/obciach nakoniec postavíte posledné ihriská?

Posledné ihriská Žihadielko postavíme v roku 2021 v 10 slovenských mestách/mestských častiach/obciach.

Pre ktoré webové prehliadače je stránka optimalizovaná?

Webová stránka je optimalizovaná pre najnovšie verzie prehliadačov Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge a aj pre Internet Explorer 11, v ktorom ale nie je kvôli obmedzeniam dostupná možnosť hrania hry Bublinková párty.

Ako sa zapojím do súťaže Dielko Žihadielko?

Do súťaže sa môže zapojiť dieťa vo veku od 0 do 15 rokov. Jeho úlohou bude nakresliť obrázok na tému: „Včielka Maja na návšteve - nakreslite, čo by ste najradšej včielke Maji ukázali vo svojom meste.“ Tieto obrázky budú nahrávať rodičia/zákonní zástupcovia detí online na špeciálnu podstránku v rámci www.zihadielko.sk.

Ako zabezpečiť, aby sa môj obrázok pekne zobrazil na webovej stránke www.zihadielko.sk?

Nakresli, čo by si včielke Maji ukázal vo vašom meste, kam by si ju vzal, aby mala krásny deň. Najlepšie, ak obrázok nakreslíš vo formáte A4 alebo A3 orientovaný na šírku, vtedy sa pekne zobrazí aj v galérii na našej webovej stránke www.zihadielko.sk. Či bude obrázok farebný alebo čiernobiely, namaľovaný vodovými farbami, farbičkami alebo fixkami, fantázii sa v tomto smere medze nekladú.

Od kedy do kedy súťaž prebieha?

Súťaž bude prebiehať v čase od 10.05.2021 (00:00:00) – 30.05.2021 (23:59:59). Víťazov následne kontaktujeme do 7 pracovných dní.

Čo môžem v súťaži Dielko Žihadielko vyhrať?

V každom z posledných desiatich výherných miest, kde postavíme 10 nových ihrísk Žihadielko, vylosujeme a odmeníme 700 detí (Rožňava, Kolárovo, Košice – Nad Jazerom, Košice – Sídlisko Ťahanovce, Hnúšťa, Tisovec, Topoľčany, Šurany, Komárno, Dunajská Streda). Zároveň vylosujeme 50 výhercov aj z celého Slovenska (mimo víťazných miest). Výhrou bude Žihadielko taška, ktorá bude obsahovať:

  • Pexeso
  • Maľovanka
  • Magnetka
  • Papierové hodiny
  • Zápisníček
  • Nálepka „Žihadielko v aute“
  • Sladká odmena (lízanka + keksík)
  • Darčeková taška
    • všetko s motívom Žihadielko

Ako bude odovzdaná výhra?

Výhry v každom víťaznom mieste si budú môcť víťazi prevziať osobne (Rožňava, Kolárovo, Košice – Nad Jazerom, Košice – Sídlisko Ťahanovce, Hnúšťa, Tisovec, Topoľčany, Šurany, Komárno, Dunajská Streda). Čas a miesto bude výhercom upresnený neskôr v dostatočnom predstihu. Výhry mimo víťazných miest budú zaslané poštou zo strany Lidl.

Podľa čoho sa budú vyberať výherné kresbičky?

Pri výbere výhercov nebudeme pozerať na kvalitu kresbičiek, výhercovia budú automaticky vylosovaní. Víťazom následne príde email, ktorým sa neskôr preukážu za účelom prevzatia výhry a odovzdajú prihlásenú kresbu.

Čo sa bude diať s kresbami ďalej?

Z víťazných kresieb následne vytvoríme billboardy a plagáty, ktoré budú vo všetkých víťazných mestách. Pôjde o takú milú bodku za projektom Žihadielko. 😊

Môže jedno dieťa poslať aj viac kresbičiek?

Každé dieťa by sa malo do súťaže zapojiť iba raz (1 dieťa = 1 kresba).

Mám viac detí, môže kresbičku zaslať každé z nich?

Áno, zákonný zástupca môže prihlásiť aj viac ako jedno dieťa, za splnenia podmienky 1 dieťa = 1 obrázok. Takýmto spôsobom môže zákonný zástupca prihlásiť maximálne desať (10) detí).

V akom formáte a akým spôsobom môžem pridať obrázok?

Kresbičku môžete nahrať ako fotku napríklad z telefónu vo formáte .png, .jpg alebo .jpeg. Maximálne veľkosť jednej fotografie je 5 MB.

Prečo sa môj obrázok nezobrazil v galérii na webovej stránke www.zihadielko.sk?

Všetky nahraté kresbičky prechádzajú overením zo strany administrátora súťaže s cieľom predísť zobrazeniu nevhodného obsahu na webovej stránke www.zihadielko.sk. Všetky obrázky budú zobrazené najneskôr do 24 hodín od ich nahratia prostredníctvom registračného formulára.

Je nutné sa na kresbičku podpísať?

Z hľadiska ochrany osobných údajov vás prosíme, aby ste odfotené/naskenované kresby nepodpisovali. Krstné meno a vek dieťaťa budú zo strany spoločnosti Lidl Slovenská republika uvedené iba pri víťazných dielkach.

Koho môžem kontaktovať, ak mi kresba nejde nahrať / ak nefunguje registračný formulár?

Vaše podnety prosím smerujte na adresu: zihadielko@darrencurtis.sk

Je nutné si kresbu uchovať alebo ju mám niekam priniesť?

Po zaslaní kresby cez registračný formulár si ju odložte! Neposielajte kresby poštou, ani ich nenoste do predajní! Len si ich dobre doma odložte pre prípad výhry😊 Víťazov budeme  kontaktovať na základe registračných údajov z formulára. Pri prevzatí výhry sa práve víťaznou kresbou preukážete.