Bratislava - Dúbravka

Ihrisko Žihadielko je už aj v Dúbravke

Žihadielko už slúži deťom! Detské ihrisko, ktoré si vo verejnom hlasovaní vybojovala bratislavská mestská časť Dúbravka, slávnostne otvorili v sobotu 18. júna na ulici Ľuda Zúbka. Pásku na Žihadielku prestrihli samotné deti za asistencie starostu Dúbravky a vedúceho predaja spoločnosti Lidl Slovenská republika.

„Som veľmi rád, že sa nám podarilo v hlasovaní uspieť a vďaka aktivite ľudí budeme mať v Dúbravke krásne ihrisko. Určite to teší nielen mňa, ale najmä tých, ktorým je ihrisko určené. Teda deti a ich rodičov, ktorí tak budú mať ďalšiu možnosť aktívne tráviť voľný čas.

Želal by som Dúbravčanom, aby nám ihrisko dlho a dobre slúžilo,“ uviedol starosta Dúbravky Martin Zaťovič. Dúbravka získala ihrisko Žihadielko vďaka 77 499 odovzdaným hlasom.

„Projektom Žihadielko žilo počas šiestich týždňov celé Slovensko a Dúbravka si v silnej konkurencii počínala veľmi úspešne,“ povedal Roman Geleta, vedúci predaja spoločnosti Lidl, a dodal: „Som presvedčený, že Žihadielko bude dúbravským deťom dlho a dobre slúžiť.“ V rámci slávnostného otvorenia bol pripravený zaujímavý celodenný program. Na malých návštevníkov čakalo mnoho zaujímavých atrakcií vrátane vystúpení obľúbených Trpaslíkov z RTVS.


Adresa ihriska

Ľuda Zúbka č. 31, Bratislava - Dúbravka
zobraziť na mape

Prevádzkový poriadok

STIAHNÚŤ